MYCÍ PROGRAMY

1. Předmytí

Předmytí odstraňuje hrubé nečistoty

Použitím předmycího programu docílíte změkčení hrubých nečistot na Vašem voze. Nástřikem chemického prostředku se změkčenou vodou povolí veškerý nalepený hmyz, zaschlá špína, pyl, ptačí exkrementy a veškeré ostatní nežádoucí nečistoty na karoserii či kolech.

Aplikace

Konec nástavce udržujte ve vzdálenosti asi 30 cm od povrchu vozidla, předmytí aplikujte na celý vůz a na silně znečištěná místa ve větším množství, pro jeho zaručené uvolnění.

2. AKTIVNÍ PĚNA

Účinné odstranění

Mimořádně oblíbený program, který při aplikaci hustou pěnou pokryje celý povrch vozu. Ztékající pěna poté účinně uvolňuje a stahuje špínu a nečistoty z povrchu za pomocí následujícího programu - mytí mikropráškem nebo rovnou oplachem.

Aplikace

Pro aktivní pěnu je nutné využít jinou pistoli označenou jako "AKTIVNÍ PĚNA". Tuto pěnu aplikuje na všechny části vozu ze vzdálenosti cca 30-50 cm. Po aplikaci nechte působit 30-45 sekund a pokračujte na další mycí program.

3. Mytí mikropráškem

Mikroprášek si poradí se vším

Teplá změkčená voda s chemicky neutrálním mikro práškem zajistí kompletní odstraněný tvrdých nečistot. Šetrně odstraní brzdný prach z kol nebo hmyz či zaschlou špínu z karoserie Vašeho vozu.

Aplikace

Konec nástavce udržujte ve vzdálenosti 20-30 cm od povrchu vozidla, umývejte směrem od vrchu dolů. Na silně znečištěných místech aplikaci opakujte pro dosažení nejlepšího výsledku.

4. Oplach vodou

Spláchne všechny nečistoty i chemii

Opláchnutí vodou pro odstranění zbytku veškerých nečistot a chemických prostředků z předchozích mycích programů.

Aplikace

Ze všech záhybů, spár nebo podběhů důkladně vyplachujte zbytky chemie a nečistot, vystříkejte také podběhy nebo spodní části karoserie pro odstranění hrubých usazených nečistot.

5. Konzervace voskem

Špičková ochrana pro lak

Změkčená voda s polymerem nejnovější generace, která lak pokryje tenkou a tvrdou ochrannou vrstvou, která se zachytí na laku a chrání jeho povrch. Systematická aplikace tohoto programu chrání karoserii vozidla před usazením špíny a zabraňuje absorbování prachu a písku, čímž zaručuje dlouhodobou ochranu laku.

Aplikace

Aplikujte ze vzdálenosti přibližně 50 cm na celý povrch vozu pro perfektní účinek. Nutný je následný oplach demineralizovanou vodou – mycí program č. 5.

6. Závěrečný oplach demineralizovanou vodou

Nejlepší volba pro závěrečný lesk bez skvrn

Finální omytí karoserie změkčenou a demineralizovanou vodou, která spolu se sušícím a leštícím činidlem zajistí perfektní vzhled vozu beze skvrn. Oplachem touto vodou také snížíte nutnost sušení vozidla.

Aplikace

Oplachujte celý povrch vozu směrem z vrchu dolů. Odstraňte veškeré zbytky vosku z programu č. 4. Díky složení této vody povrch vozu brzy uschne a zajistí dokonale lesklý povrch.

TO NEJLEPŠÍ TAKÉ PRO INTERIÉR VOZU

Perfektně umytý vůz si můžete vysušit moderním sušákem karoserie a dotáhnout k dokonalosti v naší velké čistící zóně. Zde najdete výkonné vysavače, ale také tepovač, pračku koberečků, parfémovač nebo třeba čistič skel.